Районна газета

ВОЛОДИМИР ДУРНОП’ЯН: «УВАГА ДО ЛЮДЕЙ – ПРІОРИТЕТ У РОБОТІ ВЛАДИ»

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН провів прийом громадян з особистих питань за місцем проживання на території Бобрицької сільської ради

На особистий прийом до очільника району звернулося 10 жителів Бобрицької сільської ради.

Найбільше жителів сільської ради хвилювали питання відновлення вуличного освітлення, будівництва авто зупинки, підсипки дороги по селу, роботи радіоточок та безперебійного електропостачання.

З деяких питань Володимир Дурноп’ян дав відповідні роз’яснення, а ті, що потребують додаткового розгляду взяв на особистий контроль до повного вирішення.

«Не потрібно сидіти в кабінетах, треба йти до людей,  вивчати їх проблеми та максимально допомагати їм вирішувати питання. Це головне завдання влади», - сказав керівник району.

Після проведення особистого прийому Володимир Дурноп’ян ознайомився з ходом підготовки закладів соціальної сфери сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. Зокрема, очільник району відвідав Бобрицьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, будинок культури та амбулаторію загальної практики сімейної медицини.