Районна газета

ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ – В ЦЕНТРІ УВАГИ ВЛАДИ

З метою вивчення стану підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН з робочою поїздкою відвідав Улянівську та Жовтневу селищні ради

«Краще все побачити власними очима, ніж читати всілякі довідки. Потрібно на місці оглянути виконані роботи по підготовці до зими, вказати на недоліки та спільно знайти шляхи їх вирішення», - впевнений очільник району.

Володимир Дурноп’ян разом з начальником відділу житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та з питань цивільного захисту населення Олександром КОЖУХОВИМ та начальником відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації Ольгою НЕСТЕРОВИЧ відвідали Жовтневу спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів, Жовтневий ДНЗ (ясла - садок) «Веселка» та Улянівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад.

Так, у Жовтневій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів очільник району ознайомився з ходом дообладнання котельні закладу  твердопаливними котлами, у Жовтневому ДНЗ (ясла - садок) «Веселка» - з якістю робот по реконструкції існуючої котельні закладу з встановленням твердопаливних котлів, в Улянівському навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад – з підготовкою закладу до опалювального періоду 2015-2016 років.

«В цілому я задоволений побаченим. Звісно є деякі недоліки, але ще є певний проміжок часу, за який їх можна виправити. Впевнений і керівники закладів, і керівництво місцевої влади докладуть максимум зусиль для підготовки своїх закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період», - резюмував Володимир Дурноп’ян.