Районна газета

З ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ ЗА 8 МІСЯЦІВ 2015 РОКУ ДО ЖИТЕЛІВ УЛЯНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН з робочою поїздкою відвідав Улянівську селищну раду

Під час зустрічей з колективами дільничної лікарні, навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, Улянівської хлібопекарні та спеціальної загальноосвітньої школи інтернат І-ІІ ступенів Володимир Дурноп’ян розповів про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Білопільського району за 8 місяців 2015 року.

«В основу Програми покладено ключові положення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року. Органи місцевої влади та місцевого самоврядування працювали над подоланням негативних тенденцій в районі, що сприяло мінімізації впливу кризових явищ на економіку та добробут населення», - зазначив очільник району.

Промисловими підприємствами району за січень-липень 2015 року реалізовано продукції на суму 19,8 млн. гривень, що становить 123,1% до відповідного періоду минулого року.

Стабільно працюючим підприємством є Улянівська хлібопекарня, потужність якої 4 тонни хлібобулочних виробів на добу. Виготовляється понад 60 видів хлібобулочної продукції.

У 2015 році по всіх категоріях господарств району посівна площа сільськогосподарських культур склала 95,5 тис.гектара, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 80,6 тис.гектарів, По району посіяно зернових на площі 56,9 тис.гектар.

Сільськогосподарськими та фермерськими господарствами району посіяно озимих на зерно 25,1 тис.гектарів, що більше минулорічного показника на 8,1 тис.гектара. Посіви озимої пшениці збільшилися на 7,8 тис.гектарів.

Посів ярих культур проведено на площі 55,4 тис.гектара, з них 26,1 тис.гектара – зернові культури.

Станом на 01 вересня 2015 року зернових та зернобобових культур зібрано на площі 27,4 тис.гектар, валовий збір склав 132,6 тис.тонн, середня урожайність 48,4 ц/га.

Сільгосптоваровиробниками надано допомоги на розвиток сільських територій на суму 2,9 млн.гривень. Виплачено орендної плати за земельні паї громадян – 29,3 млн.гривень, що становить 58% від нарахованої суми.

У сільськогосподарську галузь залучено капітальних інвестицій на суму 23,6 млн.гривень.

Споживачами району спожито енергоносіїв на 69,6 млн. гривень, сплачено 72,3 млн. гривень, що становить 103,8% до спожитого.

На виконання заходів щодо скорочення енергоспоживання у 2015 році у 20 бюджетних установах району проведено заміну 133 віконних блоків на металопластикові склопакети на загальну суму 425,0 тис.гривень.

У 10 бюджетних закладах замінено 25 дверей на загальну суму 235,0 тис.гривень.

Виконано роботи по реконструкції існуючих котелень з встановленням 13 твердопаливних котлів.

Всього на виконання заходів з енергозбереження витрачено – 2,8 млн. гривень.

За звітний період 8 місцевими радами відремонтовано 21,9 км доріг комунальної власності. Витрачено кошти – 1,8 млн. гривень.

Проведено поточний ремонт 18,0 км доріг - 1040,9 тис. гривень.

За звітний період 7 місцевими радами відновлено, реконструйовано або капітально відремонтовано 13,6 км мереж зовнішнього освітлення, встановлено 138 світильників та 11 вузлів обліку витрачено 382,0 тис. гривень.

Проведено поточний ремонт покрівлі котельні Улянівської дільничої лікарні за кошти районного бюджету - 95,0 тис.гривень.

Для проведення ремонтних робіт та підготовки дошкільних навчальних закладів до роботи залучено - 235,2 тис. гривень з яких позабюджетних коштів - 137,8 тис. гривень.

Для покращення матеріально-технічного забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів, проведення ремонтів виділено коштів з районного бюджету 497,9 тис. гривень.

Протягом звітного періоду на проведення ремонтних робіт місцевими радами району надано субвенцій на заклади освіти – 353,3 тис. гривень. Загалом заклади освіти району отримали з місцевих рад субвенцій близько 2,0 млн. гривень.

На утримання закладів культури профінансовано 6,9 млн. гривень, що становить 135,6% до відповідного періоду минулого року.

Проведені капітальні, поточні ремонти приміщень та опалювальних систем в 48 закладах культури на суму 2,9 млн. гривень.

Після інформаційної години очільник району поспілкувався з жителями Улянівки та разом з фахівцями управління Пенсійного фонду в Білопільському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру зайнятості, відділу освіти, сектору культури райдержадміністрації дав вичерпні відповіді на запитання, що турбують громадян.