Районна газета

В РАМКАХ РОБОЧОЇ ПОЇЗДКИ – ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН здійснив робочу поїздку до Улянівської селищної ради та провів прийом громадян з особистих питань

Разом з Улянівським селищним головою Людмилою КАШТЕНКОВОЮ очільник району відвідав дільничну лікарню, навчально-виховний комплекс: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ, селищний будинок культури, дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Світанок» та селищну бібліотеку.

У ході відвідин закладів соціальної сфери Володимир Верещагін ознайомився з їх роботою, поспілкувався з керівниками та вислухав проблемні питання, які потребують вирішення.

Володимир Верещагін відмітив, що у селищній раді приділяється певна увага об’єктам соціальної сфери та створенню умов для комфортного проживання населення, але не на належному рівні.

«Дещо вже зроблено, але ще більше потрібно зробити для покращення життя ваших мешканців, матеріально – технічної бази закладів соцсфери. Планів у вас намічені і, сподіваюся, вони будуть втілені в життя», - зазначив Володимир Верещагін.

Також очільник району поцікавився наданням допомоги учасникам антитерористичної операції, зазначивши, що це питання є пріоритетним на сьогоднішній час.

За результатами поїздки голова райдержадміністрації дав відповідні протокольні доручення та встановив терміни їх виконання.

Основними питаннями, з якими громадяни зверталися до очільник району, є ремонт мосту у селищі, який перебуває в аварійному стані, якість питної води, ремонт доріг та водогону.

Всі питання Володимир Верещагін взяв на контроль до їх вирішення.