Районна газета

ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН – НАЛЕЖНУ УВАГУ

Робота зі зверненнями громадян у Горобівській і Гуринівській сільських радах розглядалася на апаратній нараді, яку провів голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН

«За 2015 рік до Горобівської сільської ради надійшло 24 звернення, що на 1 більше, ніж за 2014 рік. З них 1 з питань аграрної політики і земельних відносин, 6 з питань комунального господарства, 1 з питань дотримання законності та охорони правопорядку, 16 з питань соціального захисту», - повідомив Горобівський сільський голова Михайло УСЕНКО.

20 звернень вирішені позитивно, на 4 звернення надані роз’яснення.

Найбільше звернень надійшло від людей похилого віку, інвалідів, одиноких матерів. Всі звернення розглянуті з дотриманням встановлених законом термінів. За І квартал 2016 року надійшло 3 звернення (2 з питань соціального захисту населення, 1 з питань аграрної політики і земельних відносин), два з яких вирішено позитивно, на одне – надано роз’яснення.

«З метою зменшення звернень до органів влади вищого рівня, виконкомом сільської ради проводиться аналіз та узагальнення питань, що порушуються у зверненнях громадян, вивчаються нагальні потреби жителів сільської ради», - сказав Михайло Усенко.

«За 2015 рік до сільської ради зі зверненнями звернулось 38 чоловік, що на 10 звернень менше ніж у 2014 році. Найбільше звернень надійшло з питань комунального господарства та соціального захисту. 34 звернення вирішено позитивно, на 3 – надано роз’яснення. Невирішеним залишається питання руху маршрутного таксі по маршруту м. Білопілля – с. Степанівка та питання надання земельних ділянок жителям сіл Новоіванівка та Гиріне», - повідомив Гуринівський сільський голова Іван ГЛУШКО.

За І квартал 2016 року на особистий прийом до сільського голови звернулося 8 чоловік з питань надання матеріальної допомоги, транспорту, ремонту вуличного освітлення, забезпечення скрапленим газом. Всі звернення вирішені позитивно.