Районна газета

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

15.03.2017 року відбулося виїзне засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян Білопільської районної державної адміністрації у с.Білани Вирівської сільської ради. На комісію було винесено питання про розгляд колективних звернень жителів с. Білани з питань шумового та екологічного забруднення навколишнього середовища ПАТ «Вирівське ХПП» та ремонту автомобільних доріг загального користування в с.Білани.

Крім постійних членів комісії для у часті у засіданні були запрошені: керівництво ПАТ «Вирівське ХПП» та ПСП «Слобожанщина -Агро», представники Служби автомобільних доріг у Сумській області, управління Держпродспоживслужби у Білопільському районі, Вирівський сільський голова, депутати сільської ради, та місцеві жителі.

Жителями с.Білани були висловлені критичні зауваження щодо роботи ПАТ «Вирівське ХПП» по забрудненню навколишнього середовища викидами під час сушки зерна підприємством, аварійного стану газопроводу та під’їзних доріг.

За результатами засідання комісії були дані доручення відповідним підприємствам та службам з метою  вирішення питань, піднятих у зверненні громадян.