Районна газета

Адміністративні послуги

Оновлено 05.06.2019

Адреса центру: 41800, Сумська область, м. Білопілля,

вул. Старопутивльська, 35, 1 поверх, каб. 14. 

Керівник центру: Пугач Володимир Павлович, тел/факс (05443) 9-12-95,

адміністратори центру: Колодка Вікторія Вікторівна, тел/факс (05443) 9-12-95,

                                    Авраменко Віта Вікторівна, тел/факс (05443) 9-12-95

                                    Кузіна Олена Павлівна, тел/факс (05443) 9-12-95

                                    Вакуленко Олена Іванівна, тел/факс (05443) 9-12-95

ел. адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок, вівторок, середа, п’ятниця - з 8.00 до 16.00

                               четвер - з 8.00 до 20.00    

                              Вихідний день -  субота, неділя 

Контактні телефони/факси:

                                   (05443) 9-12-95 

Адреса електронної скринки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Положення

Регламент

Нормативно-правові акти Центру надання адміністративних послуг

Нові способи отримання виписки, витягу, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Перелік адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг Білопільської районної державної адміністрації

Інформаційні, технологічні картки, бланки заяв та зразки їх заповнення

Перелік адміністративних послуг, які надає Служба з державної реєстрації прав Білопільської міської ради з державної реєстрації нерухомого майна та бізнесу

Інформаційні, технологічні картки, бланки заяв та зразки заповнення Служби з державної реєстрації прав Білопільської міської ради, які стосуються реєстрації нерухомого майна та бізнесу

 

УВАГА!

Білопільська районна державна адміністрація повідомляє, що з 29.05.2019 змінено рахунки за надання адміністративних послуг а саме:

  • надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу на земельну ділянку (96,05 грн.): № рахунку 34314879327058,

отримувач: УК Білопільський р./м. Білопілля/22012500,  

ОКРО: 38020201, МФО: 899998;

  • надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань (57,63 грн.): № рахунку 34314879327058,

отримувач: УК Білопільський р./м. Білопілля/22012500,  

ОКРО: 38020201, МФО: 899998;

  • реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання фіз. Особи (13,60 грн.(40,80 грн.): № рахунку 33213879018038,

отримувач: УК Білопільський р./м. Білопілля/22012500,  

ОКРО: 38020201, МФО: 899998;

Увага!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10 грудня 2015 року №888-VIII функції по реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб з 4 квітня 2016 року будуть здійснювати виконавчі органи місцевого самоврядування (сільські, селищні, міські ради) на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Тобто, з 4 квітня 2016 рокудляреєстрації, зняття з реєстрації місця проживання необхідно звертатися до виконавчих органів місцевого самоврядування (міські, селищні, сільські ради) на відповідній території.

Адміністративні послуги по зняттю/реєстрації місця проживання на території Білопільської міської ради надаються в центрі надання адміністративних послуг Білопільської районної державної адміністрації за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, каб. №14.

 

Надання адміністративних послуг засобами УДППЗ «Укрпошта»

З 1 листопада 2013 року громадяни можуть скористатися послугами Державної реєстраційної служби України, звернувшись до найближчого відділення УДППЗ «Укрпошта».

Це стало можливим завдяки реалізації програми «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», чому передувало підписання Меморандуму про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг між Державною реєстраційною службою України та Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» та затвердження Регламенту взаємодії Державної реєстраційної служби України та Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» щодо забезпечення спрощеного доступу до адміністративних послуг.

Таким чином, зараз у відділеннях УДППЗ «Укрпошта» громадяни можуть отримати необхідну інформацію про послуги Укрдержреєстру, оформити необхідний пакет документів, надіслати його до реєстраційної служби.

Заповнюючи заяву, громадянин зазначає, яким чином він хоче отримати відповідь: кур’єрською доставкою, поштою або безпосередньо в реєстраційній службі.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Головне управління Державної казначейської служби України у Сумській області повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються реквізити рахунків для зарахування податків, зборів та обов'язкових платежів до державного та місцевих бюджетів

Актуальні реквізити відкритих рахунків для зарахування надходжень за кодами класифікації доходів бюджету розміщені на web-порталі Державної казначейської служби України на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області за адресою:

http://www.treasury.gov.ua/reg/control/sum/uk/publish/category/339873.

ВІДТЕПЕР ЗАРЕЄСТРУВАТИ БІЗНЕС В УКРАЇНІ МОЖНА ОН-ЛАЙН

01 березня Міністерство юстиції та Державне агентство з питань електронного урядування презентували нові електронні послуги у сфері державної реєстрації

Нові електронні сервіси представлені для фізичних осіб-підприємців: державна реєстрація фізичної особи-підприємця, внесення змін до відомостей, включення відомостей до реєстру та припинення підприємницької діяльності. Для юридичних осіб: державна реєстрація створення юридичної особи та включення відомостей до реєстру.

«РОБОТА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ МАЄ БУТИ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНОЮ ТА ЗРУЧНОЮ ДЛЯ КОЖНОГО ВІДВІДУВАЧА»

На цьому наголосив голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН в ході заслуховування на апаратній нараді звіту про роботу центру надання адміністративних послуг Білопільської районної державної адміністрації за 2016 рік та перспективи розвитку на 2017 рік

«Завданнями Центру є: інформування та консультування замовників щодо послуг; прийом документів для отримання послуг; передача документів суб’єктам надання адміністративних послуг; контроль за проходженням документів та термінами виконання послуг; отримання результату послуги від суб’єктів надання адміністративних послуг; видача результату послуги замовникам», - повідомив начальник відділу організаційного забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг апарату Білопільської районної державної адміністрації Володимир ПУГАЧ.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ЗВЕРНЕННЯ!

Повідомляємо, що з 03.01.2017 року змінено бланк заяви на оформлення адміністративної послуги з питання надання витягу з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки.

БЛАНК ЗАЯВИ