Районна газета

ВСТАНОВЛЕННЯ ВЕСНЯНО-ЛІТНЬОЇ ЗАБОРОНИ НА ВИЛОВ РИБИ ТА ІНШИХ БІОРЕСУРСІВ У ВОДОЙМАХ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ НА ПЕРІОД НЕРЕСТУ

До уваги рибаків-любителів та мешканців Білопільського району Сумської області

Управління Державного агентства рибного господарства в Сумській області на підставі статей 9, 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», пункту 8 Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 №33, пунктів  3, 4, 5 Правил любительського та спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від від 15.02.1999 № 19 з метою охорони та відтворення водних біоресурсів встановлює весняно-літню заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (наказ від 12.03.2020 № 23-ОД)

МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «СТАН ОЗИМИХ РОСЛИН ТА ДОГЛЯД ЗА НИМИ НАВЕСНІ 2020 РОКУ»

Запрошуємо керівників та агрономів сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств взяти участь у майстер-класі на тему: «Стан озимих рослин та догляд за ними навесні 2020 року», який відбудеться 13 березня 2020 року в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України

Початок заходу о 10-00 годині.

СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ЯГІДНИЙ БІЗНЕС: ВИРОЩУВАННЯ, ПЕРЕРОБКА ТА ЕКСПОРТ»

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у семінарі на тему: «Ягідний бізнес: вирощування, переробка та експорт», який відбудеться 12 березня 2020 року в Конгрес-центрі СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1.

На семінарі передбачається виступ ключових спікерів з питань: сертифікації згідно з європейськими стандартами ЄС № 834/2007 та № 889/2008; оцінки стану грунту, підбору органічних добрив для системи живлення; кооперації у сфері ягідного бізнесу; ринків збуту та підготовки до експорту; планування ягідної ферми тощо.

СЕМІНАР НА ТЕМУ: «УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ»

Запрошуємо голів фермерських та особистих селянських господарств взяти участь у семінарі на тему: «Управління фінансовою діяльністю фермерських господарств», який відбудеться 05 березня 2020 року в Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29 (актовий зал, 1 поверх).

Початок заходу о 10-00 годині.