Районна газета

Агропромисловий розвиток

Оновлено 31.10.2017

Відділ агропромислового розвитку Білопільської районної державної адміністрації

Підсумки розвитку агропромислового комплексу  Білопільської району за 2016 рік та напрямки роботи на 2017 рік.

ПЕРЕЛІК ВИДІВ РОСЛИН,  ТВАРИН І ГРИБІВ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ОСОБЛИВІЙ ОХОРОНІ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ЗАБОРОНЕНІ ДЛЯ ПРОДАЖУ НА РИНКАХ

 Дотримання вимог законодавства щодо застосуванняпестицидів та агрохімікатів

Наказ Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області від 23.10.2017 № 42-ОД "Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Сумської області в осінньо-зимовий період 2017-2018 років" та перелік зимувальних ям у водоймах підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області, на яких заборонено вилов водних біоресурсів.

 

 

«ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА В 2017 РОЦІ»

Комісія з питань здійснення нарахування та виплати часткового відшкодування вартості тварин Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації розпочинає приймання від суб’єктів господарювання заявок та документів до них визначених пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 884 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» в частині нарахування та виплати часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження та племінних телиць, нетелей, корів молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності, племінних свинок та кнурців, племінних вівцематок, баранів, ярок.

Заявки та документи приймаються Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації до 05.11.2017 за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29, каб. 17.

Телефон для довідок: (0542) 77-15-37.

АПК СУМЩИНИ – ТЕРИТОРІЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

У Сумському національному аграрному університеті за підтримки облдержадміністрації на вихідних пройде Міжнародний аграрний форум «Територія євроінтеграції»

Організатори детально продумали програму заходу, тож окрім участі у тематичних семінарах, гості форуму зможуть корисно і змістовно провести час на демонстраційних майданчиках, торгових рядах та майстер-класах.