Районна газета

СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ЗАГОТІВЛЯ, ПЕРЕРОБКА ТА КООПЕРАЦІЯ У ТРАВ’ЯНОМУ БІЗНЕСІ»

Запрошуємо керівників та фахівців сільськогосподарських підприємств, власників індивідуальних селянських та фермерських господарств, представників малого бізнесу взяти участь у семінарі на тему: «Заготівля, переробка та кооперація у трав’яному бізнесі», який відбудеться 28 лютого 2020 року Центром інформаційної підтримки бізнесу  м. Суми.

Початок заходу о 10-00 год.

СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ЯК ЗРОБИТИ СВИНАРСТВО УСПІШНИМ»

 

 

 

Запрошуємо керівників та фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, всіх бажаючих і зацікавлених осіб  взяти участь у семінарі на тему: «Як зробити свинарство успішним», який відбудеться 21 лютого 2020 року в Сумському національному аграрному університеті. 

Збір та реєстрація учасників з 09-30 до 10-00 за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160 (корпус інженерно-технологічного факультету, ауд. 304).

СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ШЛЯХИ СТАБІЛІЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА КРУП’ЯНИХ КУЛЬТУР: СОРТИ, ТЕХНОЛОГІЯ, ПЕРЕРОБКА»

Запрошуємо керівників та фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, взяти участь 13 лютого 2020 року в семінарі на тему: «Шляхи стабілізації виробництва круп’яних культур: сорти, технологія, переробка», який відбудеться в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України.

Початок заходу о 10-00 годині.

МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «ОЛІЙНІ КУЛЬТУРИ: ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ»

Запрошуємо керівників та фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, взяти участь 06 лютого 2020 року в семінарі на тему: «Олійні культури: особливості технології вирощування», який відбудеться в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України.

Початок заходу о 10-00 годині.