Районна газета

«АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018»

З 11 по 13 жовтня 2018 року в рамках програми Всесвітнього дня продовольства у м. Харків, вул. Ромашкіна, 1 виставковий термінал С (аеропорт Харків) відбудеться Міжнародна агропромислова виставка і форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Схід Харків 2018», який об’єднає інтереси східних агровиробників

АГРОПОРТ є одним з найбільших агрофорумів у Східній Європі, мета якого – сприяти розвитку та підвищенню інформативності серед дрібних і середніх агровиробників у всіх регіонах України.

У рамках заходу відбудуться:

- Агропромислова виставка техніки та технологій.

- «Українське Трипілля» – демонстраційні покази с/г техніки.

- Бізнес-форум та семінари для фермерів.

- AGROPORT Awards – вручення незалежних премій      серед агровиробників.

За додатковою інформацією звертатися до організаційного комітету. Відповідальна особа за проведення заходу від Харківської обласної державної адміністрації Ніна Філатова – начальник управління адміністративно-організаційної роботи (тел. +38057-705-21-67, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , http://2018.agroport.ua/kharkiv).

Відповідальна особа за проведеня заходу від ТОВ "Авіабренд" Єлізавета Гоголева – асистент керівника проекту (тел. +38057-766-55-43, e-mail: 2018@ agroport.ua, http://agroport.ua).