Районна газета

ІВАН МІСЮРА: «ЯКІСНЕ ТА ВЧАСНЕ ПРОВЕДЕННЯ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ – ЗАПОРУКА ГАРНОГО ВРОЖАЮ»

Таке переконання висловив перший заступник голови Білопільської райдержадміністрації під час наради з питань підготовки сільгосппідприємств до проведення комплексу весняно-польових робіт

«Загальна потреба у коштах на проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році у районі становить 210,0 млн. гривень. Станом на 19 лютого придбано матеріально-технічних ресурсів на 128,0 млн. гривень», - повідомив посадовець.

Як зазначила тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового комплексу райдержадміністрації Олена ШРАМКО в районі створено робочу групу по оперативному контролю за підготовкою і організацією проведення комплексу весняно-польових робіт, розроблені заходи по попередженню травматизму на період проведення весняно-польових робіт, норми виробітку, розцінки та матеріальне стимулювання працівників, зайнятих на весняно-польових роботах 2015 року.

 «На сьогодні мінеральних добрив усіх видів придбано 12,7 тис. тонн (87,3% до потреби), засобів захисту – 110,8 тонн. Забезпеченість насінням ярих та зернобобових культур складає 103%, паливо-мастильними матеріалами – 65%», - сказала на завершення Олена Шрамко.