Районна газета

ПРОГРАМА РЕФОРМУВАННЯ І РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Інформація про хід виконання рішення районної ради від 24.12.2010 року «Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2011-2014 роки»

«Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2011-2014 роки» розроблена з метою здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства, забезпечення його сталого розвитку для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до встановлених нормативів та стандартів.

Здійснення заходів Програми передбачається в таких сферах:

- комунальна теплоенергетика;

- водопровідно-каналізаційне господарство;

- житловий фонд;

- санітарна очистка та благоустрій території населених пунктів;

- вуличне освітлення;

- відновлення та розвиток зеленого господарства;

- оновлення парку прибиральних машин;

- будівництво нових та реконструкція існуючих дитячих майданчиків;

- реконструкція вулиць.

У 2014 році в сфері комунальної теплоенергетики проведено дообладнання 3-ма твердопаливними котлами котельні по вул. Гагаріна,12.

Розроблено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію газової котельні по вул. Спаська, 28, м. Білопілля з встановленням твердопаливного котла та виконано замовлення на його виготовлення.

Проведено капітальний ремонт внутрішньо будинкових мереж теплопостачання житлових будинків по вул. Спаська,32 та Перше Травня,11.

Проведено реконструкцію вузла обліку природного газу та встановлено нове насосне обладнання хімводоочистки котельні по вул. Олеся, 12 м. Білопілля.

Виконано роботи по реконструкції топкової ДНЗ «Світанок» смт. Улянівка з встановленням твердопаливного котла, заміні зовнішньої та внутрішньобудинкової системи теплопостачання, вартість робіт становить 150,0 тис. грн. До кінця року планується встановити твердопаливний котел та провести ремонт системи теплопостачання в Улянівській бібліотекі.

Завершується будівництво топкової на твердому паливі в ДНЗ «Ластівка» с. Вири, роботи виконано на 98%. Вартість робіт становить 430,0 тис. грн.

Переведено встановлення з заміною 8 твердопаливних котлів у 5 навчальних закладах району у Рижівському НВК (50,0 тис. грн.), Іскрисківщинському НВК (75,0 тис. грн.), Шкуратівській ЗОШ (38,0 тис. грн.), Ганнівко-Тернівському НВК (54,0 тис. грн.). Загальна вартість робіт становить 480,0 тис. грн.

Розроблена проектно-кошторисна документації на реконструкцію котелень з встановленням твердопаливних котлів Річківського НВК (вартість робіт 491,3 тис. грн.) та Марківській ЗОШ (вартість робіт 477,8 тис. грн.), завершуються дані роботи по котельням Вирівської ЗОШ та Куянівського НВК. На цілі з обласного бюджету надана субвенція в сумі 500,0 тис. грн.

У сфері водопровідно-каналізаційного господарства у 2014 році побудовано, реконструйовано, капітально відремонтовано або замінено 7,22 км водопровідних мереж у Білопільській міській, Жовтневій, Улянівській селищних, Верхосульській, Горобівській, Нововирківській, Ободівській сільських радах. Замінено 12 насосів на артезіанських свердловинах у Білопільській, Ворожбянській міських, Жовтневій, Улянівській селищних, Верхосульській, Горобівській, Рижівській, Тучненській сільських радах.

В сфері житлового господарства у 2014 році створено 2 об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків. Станом на 01.12.2014 року в районі функціонує 40 ОСББ у 52 будинках (із них м. Білопілля – 2,

м. Ворожба – 37, с. Калинівка – 1).

Проведено капітальний ремонт покрівель 3 багатоквартирних житлових будинків (м. Білопілля, вул. Макаренка,17 на суму 126,8 тис. грн., вул. Спаська,27 на суму 68,2 тис. грн., Макаренка,8 на суму 35,9 тис. грн.), загальна кількість - 2246,5 м2.

Проводиться капітальний ремонт покрівлі по вул. Південна,8 та вул. Перше Травня,22, виконано робіт на суму 58,3 тис. грн.

Проведено капітальний ремонт фасадів по в будинку по вул. Леніна,74 на суму 19,9 тис. грн.

Проведено капітальний ремонт балконів в будинку по вул. Леніна74 на суму 36,0 тис. грн.

Всього виконано робіт з капітального ремонту житлового фонду на суму 345,1 тис. грн.

В сфері санітарної очистки та благоустрою населених пунктів для забезпечення належного рівня функціонування об’єктів благоустрою у 2014 році виконано робіт на суму 2,9 млн. гривень, у тому числі за рахунок бюджетних надходжень різних рівнів – 1,4 млн. гривень, за рахунок залучення коштів підприємств та організацій – 0,7 млн. гривень і на 0,8 млн. гривень виконані обсяги робіт за рахунок залучення громадськості.

У 2014 проведено роботи з відновлення вуличного освітлення в 3 населених пунктах району, загальною протяжністю 4,8 км, встановлено 66 ліхтарів та 2 вузли обліку, витрачено кошти в сумі 103,0 тис. грн. 

У 2014 році з метою відновлення зеленого господарства посаджено 8374 дерева, 3176 кущів.

Оновлення парку прибиральних машин не проводилося.

У 2014 році створено 3 нових дитячих майданчика (смт. Жовтневе, с. Верхосулка, с. Тучне).