Районна газета

День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Зі святом всіх присутніх привітав голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВИНОКУРОВ, який у своєму виступі сказав: «Жодна з наявних сфер не стоїть так близько до конкретної людини, як житлово-комунальна та побутова. Адже в кожному домі нам потрібні вода, газ, тепло. А як обійтися без водовідведення, без прибирання дворів і вулиць, послуг тих же перукарів чи майстрів з ремонту взуття й одягу, складної побутової техніки? Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. У цьому контексті все дедалі вагомішу роль відіграють такі галузі економіки як житлово-комунальне господарство та побутове обслуговування населення». Очільник району подякував трудівникам галузі за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей, побажав доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

Подяки голови Білопільської районної державної адміністрації за сумлінну працю, професійну майстерність, відповідальне ставлення до справи та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення були вручені слюсарю-сантехніку КП «Білопільський житловик» Литвиненку Р.С., фізичній особі-підприємцю Остапенку С.М., слюсарю з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики «Теплосервіс Білопілля» Пличку В.О., фізичній особі-підприємцю, власниці ательє мод «Дарина» Редьці Л.І., інженеру з охорони праці та юридичного забезпечення діяльності КП «Водоканал Білопілля» Страшок Г.В., робітниці КП «Комунсервіс Білопілля» Цакмаловій К.І., трактористу КП «Комунсервіс Білопілля» Шевченку Г.М.

З вітаннями також виступили голова Білопільської районної ради Василь КУБРАК та Білопільський міський голова Володимир КОСТЮЧЕНКО, які також відзначили нагородами працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Учасники художньої самодіяльності підготували для присутніх святкову концертну програми.