Районна газета

ПРО УЧАСТЬ У ФОРУМІ

Доводимо до Вашого відома, що 28 листопада 2019 року у Києві в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Паркова дорога ,16а) буде проведений Х Міжнародний інвестиційний форум з відновлювальної енергетики.

Проведення такого заходу дає можливість, в першу чергу, отримати передовий міжнародний досвід щодо підготовки та реалізації проектів із використанням місцевих екологічно чистих відновлюваних джерел енергії, залучити інвестиції, а також консолідувати зусилля влади, бізнесу, експертного середовища та громадськості на шляху розвитку енергонезалежної та економічної міцної України.

У Форумі запланована участь перших осіб держави, представників центральних органів виконавчої влади, ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлюваної енергетики та близько 700 учасників з усіх регіонів України.

Запрошуємо суб’єктів господарювання взяти участь у зазначеному заході!

Звертаємо увагу, що для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватися до 18 листопада 2019 року за посиланням: https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7.

Контактна особа: Анна Жукова – начальник відділу Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел.: (044)590-54-09, (097) 828-44-60.