Районна газета

У БІЛОПІЛЛІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НАЙБІЛЬШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОЕКТ РОКУ В АГРАРНІЙ ГАЛУЗІ ОБЛАСТІ

Участь у презентації інвестиційного проекту – сучасного елеваторного комплексу взяли голова Сумської облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, голова Сумської облради Володимир ТОКАР, голова Білопільської райдержадміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, голова Білопільської райради Володимир ДУРНОП’ЯН, директор ТОВ агрофірма «Вікторія» Сергій БОНДАРЕНКО, депутати Сумської облради

«Приємно, що саме українські інвестори показують привабливість та потенціал області для розвитку бізнесу та вкладання іноземних інвестицій», - зазначив очільник області під час презентації.

«Відрадно, що у часи, коли економіка країни переживає непрості часи, аграрний сектор на Сумщині незмінно демонструє позитивну динаміку, залишаючись фундаментом росту та інвестування, – зазначив Микола Клочко, оглянувши місце будівництва елеватора в Білопіллі. – В область заходять інвестиції, аграрний бізнес розвивається та модернізується, шукає шляхи зменшення собівартості продукції та створює конкурентне середовище. Це свідчить про те, що в регіоні сприятливий клімат для бізнесу та інвесторів, високий рівень довіри до влади та її діяльності».

За словами директора агрофірми «Вікторія» Сергія БОНДАРЕНКА, згідно з проектом, виробнича потужність зернового елеватора сягає 77 тисяч тон, його територія складатиме 12 гектарів.

«Це дозволить нашим підприємствам зробити своє виробництво більш ефективним, а ще створити близько 60 нових робочих місць у Білопіллі, – повідомив підприємець. – Елеватор матиме власну лабораторію, яка відповідатиме всім європейським вимогам. Цей проект є гарантією стабільної роботи підприємства на не один десяток років».

Крім будівництва власне елеватора, з усіма комунікаціями та інженерними мережами, будується залізниця, довжиною 1678 метрів, дві під’їзні колії з 2 маневровими пристроями. Також буде прокладено газогін – 1,2 кілометри, лінія електропередач потужністю 2,5 мегавата.

Всі гості презентації побажали цьому амбітному інвестиційному проекту успішного втілення у життя, адже його реалізація не лише дозволить створити нові робочі місця, а й сприятиме наповненню бюджету та гарантуванню продовольчої безпеки жителів області.