Районна газета

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ – ЦЕ ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД ТОГО, ЯК БЕЗ ПОЛІТИКИ ПОТРІБНО НАМ ВСІМ ПОЄДНУВАТИ ЗУСИЛЛЯ, РОБОТУ І ОТРИМУВАТИ ГАРНІ РЕЗУЛЬТАТИ

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ у ході апаратної наради

«Цими вихідними ми були на відзначенні річниці Краснопільської об’єднаної територіальної громади, – розповів перший заступник голови обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ. – У нас деякі політики заявляють, що ми Сумську область «здаємо», і проводять якісь мітинги, «прославляючи» Сумщину на всю Україну, а в цей час у громаді, яка знаходиться за 10 кілометрів від кордону, бюджет складає 120 мільйонів, бюджет розвитку – 20 мільйонів».

За його словами, сьогодні у Краснопільській ОТГ будуються дороги, приділяється належна увага навчальним закладам, закладам культури, спортивним майданчикам. І все це керівники області побачили на власні очі.

«Очільник області Микола КЛОЧКО неодноразово наголошував на тому, що хочеться підтримувати тих, хто насправді працює, – підкреслив Вадим Акпєров. – А Краснопільська ОТГ – це яскравий приклад того, як без політики потрібно нам всім поєднувати зусилля, роботу і отримувати гарні результати. І ми допомагаємо цій громаді, зокрема, наразі там за підтримки обласної влади будуються дороги державного значення».

Разом із позитивним прикладом ефективної роботи в ході апаратної наради озвучувалися і зауваження до районів, де робота не є настільки ефективною.

Зокрема, як повідомила начальник відділу роботи із зверненнями громадян Наталія ЛЕБІДЬ, від жителів Шосткинського району було отримано 108 звернень. Так, щомісячно працівники Шосткинської ЦРЛ піднімають питання затримки авансу. Також на контролі в Урядовому Контактному Центрі перебуває питання стосовно вирубки двох аварійних дерев в смт Вороніж Шосткинського району. Майже рік питання ходить по колу і не вирішується.

«Звертаюся до всіх керівників районів та міст, вирішуйте нагальні проблеми мешканців на підконтрольних територіях і працюйте над тим, щоб нам не говорили з Києва, в якій сільській раді зрізати дерева», – наголосив Вадим Акпєров.