Районна газета

НА СУМЩИНІ В ОТГ ВІДКРИЛИ ПЕРШУ СУЧАСНУ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СТАНЦІЮ

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА взяв участь у відкритті сучасної поліцейської станції у селі Хоружівка, що входить до складу Недригайлівської об’єднаної територіальної громади

«Станцію створено спільними зусиллями обласної, районної, місцевої влади, Головного управління Національної поліції в Сумській області та Сумського обласного центру зайнятості. Поліцейські обслуговуватимуть більше 2,5 тисяч місцевих жителів трьох ОТГ та однієї сільської ради, а це 17 населених пунктів», - розповів Микола Подопригора.

На станції працюватиме група швидкого реагування, у розпорядженні якої відтепер сучасна поліцейська машина. Кабінети для дільничного офіцера та інспекторів групи реагування патрульної поліції оснащені необхідною оргтехнікою з доступом до мережі Інтернет.

Дільничний інспектор Віталій ЯКИМЕНКО зазначає, що жителі громади тут зможуть отримати кваліфіковану правову допомогу, необхідні консультації.  На всі повідомлення щодо порушення правопорядку інспектори обіцяють реагувати якнайшвидше.

Найближчим часом аналогічну станцію відкриють у Сумському районі.