Районна газета

УВАГА! РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ФАЗІ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»

Учасники Фази отримують підтримку у створенні та модернізації до 600 ЦНАП до 2020 року

Пріоритетним завданням Програми залишається підтримка створення ЦНАП в ОТГ та в громадах – потенційних центрах ОТГ (згідно з перспективними планами).

Загальна кількість учасників Програми «U-Lead з Європою» до 2020 року складе до 600 (з урахуванням 26 ЦНАП Початкової фази) і вони будуть відібрані у 4-х раундах.

У рамках першого раунду відбору буде відібрано до 150 учасників. При цьому, у рамках першого раунду відбору за спеціальною процедурою, погодженою Програмою з Мінрегіоном, будуть відібрані учасники Програми, з числа органів місцевого самоврядування, які у 2016-2018 роках отримували бюджетні кошти на створення ЦНАП за рахунок Державного фонду регіонального розвитку або субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ, однак для повноцінного функціонування ці ЦНАП потребують додаткового оснащення меблями/ комп’ютерною технікою/програмним забезпеченням з автоматизації ЦНАП, та/або вжиття заходів з інституційного створення ЦНАП та навчання персоналу ЦНАП.

У цьому раунді можуть брати участь громади з усіх регіонів України, за винятком Донецької та Луганської областей (допомога громадам Донецької та Луганської областей надається іншими проектами міжнародної технічної допомоги, в тому числі за фінансування Європейського Союзу).

Подати заявку на участь у першому раунді можна до 31 березня за посиланням https://tsnap.ulead.org.ua/zayavka-na-uchast/

За матеріалами сайтуhttps://tsnap.ulead.org.ua/