Районна газета

УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД СТАРТАПІВ ПОЧИНАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК

Український фонд стартапів (далі - Фонд) започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України, місією якого є підтримка інноваційних проектів та допомога найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі, компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

У рамках роботи Українського фонду стартапів 02 грудня 2019 року розпочато прийом заявок на фінансування українських бізнес проектів на початкових стадіях їхнього розвитку, а саме стадіях pre-seed and seed. Проект на стадіях pre-seed можуть отримати грант на суму $25 000, стартапи на стадіях seed – грант на суму $50 000. Таким чином, один стартап може сумарно отримати $75 000. Проект, який отримає грант, повинен буде подавати звітність про використання коштів.

Основні сфери фінансуванння включають штучний інтелект (AI), доповнену реальність (AR/VR), великі дані (BigData), блокчейн, кібербезпеку, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології (FinTech), освітні технології (EdTech), робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу (SaaS), виробництво, електронну комерцію, інтернет речей (IoT).

Вимоги до стартапів:

  • фінансується лише український бізнес з орієнтацією на світові ринки;
  • проекти мають бути на ранніх стадіях розвитку (pre-seed and seed);
  • організація повинна бути орієнтована на отримання доходу;
  • до уваги беруться інноваційні ІТ/високотехнологічні продукти;
  • ·         наявність команди лідерів, створену для розвитку бізнесу.

Вимоги до подачі заявки:

1. Анотація українською мовою (до 500 знаків);

2. Анотація англійською мовою (до 500 знаків);

3. Бізнес-план з описом наступних обов’язкових розділів: команда, ринок, продукт, технологія, стратегія;

4. Кошторис (в т.ч. із зазначенням календарного плану);

5. Фінансові прогнозні показники.

Подати заявку можна на сайті Фонду – https://usf.com.ua/uk/.