Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГУ

Внаслідок імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС законодавчі вимоги ринку ЄС до багатьох видів промислової продукції вже стали, а до інших – невдовзі стануть вимогами й українського ринку

Щоб експортувати свою продукцію до ЄС, а також продавати її в Україні, товаровиробник повинен довести, що вона відповідає законодавчим вимогам до безпечності, іншими словами – технічним вимогам.

28-29 січня 2020 року Сумська торгово-промислова палата проведе базовий тренінг для місцевих товаровиробників на тему: «Як довести, що Ваша продукція відповідає технічним вимогам ЄС».

Місце та час проведення семінару: виставковий центр «Іллінський», 2-й поверх, зал №3, м. Суми, вул. Іллінська, 7А, щоденно з 09:00 до 17:00.

Семінар розрахований на представників промислових компаній, які працюють як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Вартість участі:

-                     900 грн. – повна;

-                     750 грн. – за умови реєстрації та оплати не пізніше 17 січня.

Для участі необхідно придбати квиток за посиланням: https://ucci.org.ua/events/workshop/trening-iak-dovesti-shcho-vasha-produktsiia-vidpovidaie-tekhnichnim-vimogam-es-sumi.

Будь-які питання можна уточнювати за тел: +38-050-407-22-25, +38-067-542-91-19 або за ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Умови участі у тренінгу та програма заходу додається.

Запрошуємо прийняти участь у тренінгу!