Районна газета

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ РАЙОНУ!

Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМУНІКАЦІЙНИЙ ХАБ «ЕКОНОМІКА» (EkonomikaCommunicationHub), яке у партнерстві із Громадською організацією «КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ЗМІН» та за підтримки Програми розвитку ООН та Глобального економічного фонду, реалізує проект «СТАЛО», що являє собою національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку малого та середнього бізнесу, звертається до вас за допомогою у реалізації вказаного вище проекту

Головною метою проекту «СТАЛО» є не тільки заохочення осіб, які ведуть власний бізнес, дотримуючись принципів сталого розвитку, турботливого ставлення до природи та змінюючи на краще якість життя, а й розказати про таких підприємців якомога більшому колу підприємців у сфері малого та середнього бізнесу та споживачів, ознайомити представників такої бізнес-спільноти із принципами сталого розвитку.

Взяти участь у конкурсі можуть компанії з сегменту малого та середнього бізнесу, що працюють в Україні, мають до 250 найманих працівників та оборот до 150 млн. грн. на рік.

10 переможців конкурсу та 10 переможців у спеціальних номінаціях нагородять на урочистій церемонії в кінці літа.

Призи від проекту «СТАЛО» - курс навчання в Школі підприємців, участь у фестивалі « У пошуках made in Ukraine», абонементи на всі бізнес-заходи Ekonomika Communication Hub, менторська допомога управлінської команди Ekonomika Communication Hub.

Детальніше про умови участі читайте на www.stalo.delo.ua або звертайтеся до координатора проекту

Олена Гладських: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

тел: (067) 223 06 86;

fb: www.facebook.com/lena.gek