Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ВЕЛИКОДНЬОМУ ЯРМАРКУ

З 28 по 30 квітня 2016 року в приміщенні Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик,2) відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок

До участі запрошуються підприємства харчової та легкої промисловості, народні майстри, творчі майстерні, сувенірні компанії, які мають можливість у кращих українських традиціях продемонструвати підготовку до Великодніх свят.

Мета заходу – популяризація народних традицій та підтримка українських товаровиробників, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Участь у ярмарку надасть можливість розширення ринків збуту продукції та налагодження взаємовигідних відносин для подальшого співробітництва з потенційними партнерами.

За більш детальною інформацією щодо умов проведення та участі у ярмарку можна ознайомитися за тел. (044) 278-84-90, (050) 465-33-81 (контактна особа – Нікіфорова Олена Вікторівна).

У разі бажання прийняти участь у Всеукраїнському Великодньому ярмарку необхідно звернутися до відділу економічного розвитку і торгівлі Білопільської районної державної адміністрації за адресою: м.Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, каб.27, або за телефоном 9-15-48.