Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

Інформуємо про можливість взяти участь у міжнародній навчальній програмі для розвитку приватного сектора «Стратегії зростання приватного сектору» («Private Sector Growth Strategics») розрахованих на посадових осіб, представників напівурядових організацій та іституцій, громадських організацій та бізнес – асоціацій

Програма організована Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (SIDA) й орієнтована на громадян України, Грузії, Албанії, Молдови, Косово.

Учасники програми отримають поглиблені знання з просування та стимулювання розвитку приватного сектору, навички щодо впровадження змін у розвитку приватного сектору, а також оволодіють інструментами розробки плану дій з Розвитку приватного сектору на батьківщині. Цей план розроблятиметься у співпраці в учасниками пов’язаної навчальної програми – «Стратегічне управління бізнесом» («Strategis Business Management»).

Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств. Всю детальну інформацію щодо умов програми та вимог до кандидатів можна знайти за посиланням www.privatesectordevelopment.se у розділі «Private Sector Growth Strategies». Кінцевий термін складання заявок на участь у програмі – 2 травня 2016р.»

За більш детальною інформацією з метою участі у програмі звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Білопільської районної державної адміністрації за адресою м.Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, каб.27, або за телефоном 9-15-48.