Районна газета

СТВОРЕНО ЕЛЕКТРОННУ БАЗУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Торгово-промислова палата України створила нову інтерактивну платформу «Електронна база інвестиційних проектів» (далі – ЕБІП). Вона покликана допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів

У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів платформа є зручним інструментом для пошуку актуальних українських інвестиційних проектів.

З квітня 2016 року веб-сторінка розміщена в мережі Інтернет у постійному доступі за посиланням: invest.ucci.org.ua. Суб’єкти господарювання мають змогу вносити в ЕБІП свої інвестиційні проекти самостійно, зареєструвавшись на платформі.

Новий зручний сервіс Торгово-промислової палати України сприятиме збільшенню зацікавленості серед вітчизняних та іноземних інвесторів щодо українських проектів і сприятиме покращенню інвестиційного клімату України, оскільки інформація про ЕБІП також буде поширена через міжнародну систему торгово-промислових палат.

Також звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання мають змогу вносити в електронну базу свої інвестиційні проекти самостійно зареєструвавшись на платформі.