Районна газета

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Центр Міжнародної ділової співпраці Торгово-Промислової Палати України разом з ГО «Sink Link» - платформою, створеною за підтримки Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою та Посольством України в КНР, для поглиблення інвестиційного діалогу та активізації торгово-економічних відносин, запрошує прийняти участь в Українському колективному стенді інвестиційних проектів обласних, районних, селищних рад, українських підприємств та приватних осіб, на Восьмій сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном, яка буде проведена за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР в Пекінському Виставковому центрі в період з 20 по 21 жовтня 2016 року

В рамках роботи 8-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном відбудеться День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів при підтримці посольства України у Китаї.

Ярмарок надає можливість її учасникам протягом декількох днів провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в області залучення інвестицій, отримати фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва.

Більш детальну інформацію можна отримати в Торгово-промисловій палаті України. Контактні особи: Тетяна Ситник тел. +38 (067) 447-01-67,          e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Станіслава Малаховська тел. +38 (044) 279-17-50,     e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ».

 У разі зацікавленості просимо звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Білопільської районної державної адміністрації за тел. 9-15-48.