Районна газета

UP.ME – НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Сумським представникам бізнесу презентували Всеукраїнську електронну платформу

Її основне призначення – створити високотехнологічне, комфортне комунікаційне онлайн-середовище для ефективного взаємовигідного співробітництва держави, бізнесу і суспільства.

Організатори інформаційно-практичної конференції «Всеукраїнська електронна платформа UP.me – нові можливості для розвитку вітчизняного малого та середнього підприємництва» презентували електронний майданчик як єдиний національний «цифровий» простір та зазначили, що зараз учасники системи вже приступили до другого етапу реалізації, а саме – наповнення модулів платформи.

Долучитися до процесу можуть і представники сумських бізнес-кіл, які, за словами голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, є активними та прогресивними. В області зареєстровано майже 49 тисяч суб’єктів малого та середнього підприємництва, а їх питома вага у загальному випуску продукції становить 76%.

«Електронні сервіси зараз стають невід’ємною частиною нашого життя, в тому числі і підприємницького середовища. Використання електронного майданчика неодмінно сприятиме зміцненню ділових контактів між підприємцями та пожвавленню торгівлі. Тож я переконаний, що сумські підприємці обов’язково візьмуть собі на озброєння використання сервісів електронного торгівельного майданчика і відчують його переваги» – наголосив очільник Сумщини.

За словами генерального директора Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України В’ячеслава БИКОВЦЯ, Всеукраїнська електронна платформа дає можливості для розвитку  малого і середнього бізнесу, оскільки електронні послуги поширяться на всі сфери економіки, де представлений бізнес. Ряд послуг, які пропонуватимуться, можуть також використовуватися і простими громадянами

«Серед переваг такої системи – стимулювання внутрішнього ринку, якісне ділове спілкування підприємців, проведення розрахунків та миттєва оплата обраних товарів, ефективний пошук партнерів, відкритий обмін товарами і послугами, отримання кредитних ресурсів та інвестиційних вкладень», – зазначив він.

Присутній на заході голова Ради підприємців при облдержадміністрації Борис КОГАН підкреслив, що проект має зацікавити сумських підприємців, адже він дає хороший аналітичний зріз та цілісне бачення напрямків розвитку бізнесу. Це дасть розуміння всіх позитивних і негативних тенденцій, що відбуваються у підприємницькому середовищі, та відповідно реагувати.

Для ефективної реалізації ініціативи учасники конференції підписали резолюцію, де закріпили першочергові кроки, які спрямовані на підтримку та розвиток національного товаровиробника, сприяння розвитку малого та середнього підприємництва, створення додаткових робочих місць, розвиток економіки в цілому.