Районна газета

УВАГА!

З метою інформування операторів ринку харчових продуктів та надання роз’яснень деяких норм харчового законодавства, зокрема і Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР в новій редакції від 20.09.2015 року зі змінами, за сприянням управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 18 квітня 2017 року в актовому залі Білопільської районної ради (м.Білопілля, вул.Старопутивльська, 35) буде проведений семінар з тем: «Зміни в Законі України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Особливості обігу харчових продуктів на агропродовольчих ринках», «Основні питання, які виникають при обігу харчових продуктів в закладах освіти»

Даний семінар поділено на 3 секції та буде проводитися в 3 етапи, які відбудуться в один день.

1 етап більше стосуватиметься операторів ринку які здійснюють виробництво, обіг та реалізацію харчових продуктів як рослинного так і тваринного походження в тому числі заклади харчування, пекарні, кондитерські та ін. Проходитиме він з 10-00 до 12-00. На даному етапі буде викладено зміни до харчового законодавства. Буде надано роз’яснення норм закону. Вказано підходи до визначення кратності перевірок тих чи інших підприємств, необхідність проведення реєстрації та отримання експлуатаційного дозволу. Питання гігієни на підприємствах, важливе питання забезпечення простежуваності та багато інших питань які необхідно знати операторам ринку для діяльності в законодавчому просторі та попередження притягнення до відповідальності.

2 етап буде роз’яснено вимоги законодавства які в послідуючому можливо буде використати при написанні умов для тендерних закупівель. Буде детально роз’яснено на що необхідно звертати увагу при вхідному контролі продуктів харчування та сировини яка надходитиме на їдальні в освітні заклади, табори, санаторії, лікарні та ін. Даний етап стосується керівників навчальних закладів, дитячих таборів, санаторіїв та ін. Буде проходити з 12-50 до 14-10.

3 етап більше стосується вимог та особливостей при реалізації продукції на агропродовольчих ринках. Цей етап буде корисним для операторів ринку які здійснюють реалізацію на агропродовольчих ринках, працівників ринку та працівників державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку. Даний етап проходитиме з14-30 до 17-00.

Користуючись нагодою запрошуємо всіх бажаючих відвідати даний захід.