Районна газета

ОЛЬГА НЕСТЕРОВИЧ: «БУТИ ПІДПРИЄМЦЕМ – ЦЕ ОСОБЛИВИЙ ТРУД, ДЕ УСПІХ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВЛАСНИХ СИЛ, РОЗУМУ ТА ВМІННЯ БУДУВАТИ БІЗНЕС»

На цьому акцентувала увагу заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ в ході зустрічі з підприємцями району напередодні відзначення Дня підприємця

На зустрічі були присутні представники райдержадміністрації, податкової інспекції, управління Пенсійного фонду України та підприємці району.

«З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей. Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес. Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові вашої участі в розвитку нашого району», - сказала посадовець.

Ольга Нестерович подякувала підприємцям району, які започаткували і підтримали численні ініціативи з допомоги нашим військовим, які піклуються про поранених на полі бою, підтримує тих, хто через дії терористів залишився без даху над головою, і тих, хто відстоює сьогодні зі зброєю в руках нашу свободу.

«Щиро бажаю успіху вашому бізнесу, реалізації ваших ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання! Упевнений, що такі працездатні й наполегливі люди, як ви, зможуть зробити процвітаючою й успішною нашу країну!», - сказала на завершення заступник голови.

До привітань долучилися голова Білопільської районної ради Володимир ДУРНОП’ЯН, депутат Сумської обласної ради Наталія КАЛІНІЧЕНКО, голова ради підприємців при Білопільській райдержадміністрації Валентина КОМІСАР та голова Білопільського осередку Союзу промисловців і підприємців України Василь ПОНОМАРЕНКО.

За результатами районного конкурсу кращі підприємці району були відзначені грамотами Білопільської райдержадміністрації: «Кращий підприємець благодійник» - Олег АНІЩЕНКО та Сергій КОЗЛОВ, «Кращий підприємець у сфері ресторанного господарства» - Валентина КОМІСАР, «Краща жінка підприємець» - Людмила ОСТАПЕНКО, «Краща жінка підприємець на селі» - Тетяна ГЛАБАЙ, «Кращий підприємець у сфері торгівлі на ринку» - Надія ЧЕРЕДНІЧЕНКО, «Кращий підприємець у сфері торгівлі» - Роман НІКОЛАЄНКО, «Кращий молодий підприємець» - Віталій НОВІКОВ, «Кращий підприємець у сфері торгівлі в сільській місцевості» - Григорій КОРОТУН, «Кращий підприємець у сфері побутового обслуговування» - Галина ТЕРЕЩЕНКО, «Кращий підприємець у сфері послуг» - Андрій ШИНКАРЕНКО та Микола СЕРДЮК.

Працівник культури району підготували для присутніх концертну програму.