Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

На виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Білопільському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням п’ятнадцятої сесії Білопільської районної ради сьомого скликання від 24.10.2017 року, районна конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах оголошує конкурсний відбір Проектів з розвитку власної підприємницької діяльності (бізнесу) Суб’єктів підприємництва для отримання Компенсації за рахунок коштів районного бюджету

Термін подачі заяв для участі у конкурсному відборі проектів Суб’єктів підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами отриманими у державних банківських установах закінчується 29 листопада 2017 року.

Заява та пакет документів подається до Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна, 3 тел. (0542) 65 91 17.

Засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться 13 грудня 2017 року о 14-00 годині в приміщенні Білопільської районної ради (зал засідання) за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35.

За більш детальною інформацією та переліком документів на участь у конкурсному відборі з отримання Компенсації звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Білопільської райдержадміністрації за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, або за тел. 9 20 88.