Районна газета

ПРОГРАМА SENIOR EXPERTEN SERVICE

Повідомляємо, що програма SeniorExpertenServiceоголошує конкурс на прийом заявок з метою залучення німецької експертної підтримки за програмою SeniorExpertenService (скорочено - SES; Служба Старших Експертів)

Senior Experten Serviceце програма фонду німецької економіки, який за допомогою залучення німецьких експертів сприяє у розвитку економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу. Програма діє з 1989 року, працює також і в Україні.

Особливість програми полягає в тому, що фахівці-носії багаторічного досвіду, які є старші за віком та перебувають на пенсії, мають змогу інвестувати свій час, навички, вміння, досвід, контакти у експертну допомогу іншим.

Сфери діяльності,в яких працюють фахівці програми SES, це: різноманітні галузі промисловості, сільського господарства, торгівлі, будівництва, транспорту, зв’язку, інформатики, банківсько-страхового сектора, освіти, охорони здоров’я, туризму, публічного адміністрування та інших сфер діяльності.

Служба Старших Експертів об’єднує понад 11 тис. фахівців з різних галузей. За період роботи програми SES у світі було реалізовано понад 40 тис. проектів.

Заявки на участь у програмі SES можуть подавати:

- підприємства, установи та організації різних форм власності;

- фізичні особи − підприємці;

- навчальні заклади (вузи, коледжі, ПТУ, школи та ін.);

- органи місцевого самоврядування (заохочуються заявки від ОТГ);

- медичні заклади;

- заклади культури та мистецтва;

- неурядові громадські організації та фонди тощо.

Для того, щоб взяти участь у програмі SES потрібно:

  • заповнити проектну заявку на запрошення експерта (в проектній заявці максимально чітко прописати технічне завдання для експерта).
  • надіслати заповнену проектну заявку на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням в темі листа - “Senior Experten Service”.

Беручи участь в програмі SES відібрані учасники зможуть отримати унікальну можливість в залученні практичних порад та консультацій німецьких фахівців високого рівня.

За додатковою інформацією щодо участі у програмі SES звертатися до Фонду громади Житомира: тел. моб.: +38(097)294 37 53, +38(050)712 59 70, контактна особа − Жанна Соловйова, тел. роб.: +38(0412)46 10 86; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .