Районна газета

«ПАВЛІВКИ - МОЯ ДОБРА МАЛА БАТЬКІВЩИНА»

13 липня 2019 року в Павлівках святкували День села. Святкування проходило на приклубній території перед будинком культури. Тут були святково прикрашені виставки робіт майстринь вишивки, виставка картин «Живопис за номерами», фотовернісаж «Село в об’єктиві» та «Україна в об’єктиві», матеріали з історії села.

Святковим короваєм та гарною піснею у виконанні вокального ансамблю «Червона калина» Павлівського сільського будинку культури зустрічали односельців та гостей свята. Зі словами привітання до всіх присутніх на святі звернулися: виконуюча обов’язки Павлівського сільського голови Світлана ТАРАСЕНКО, голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР, виконуючий  обов’язки голови  Білопільської  районної  ради  Володимир ВІДУЄВ, кандидат У ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ВАДИМ АКПЄРОВ, ДЕПУТАТИ СУМСЬКОЇ обласної ради Дмитро НАГОРНИЙ, Юрій ХРИСТІЙ та Наталія КАЛІНІЧЕНКО, Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО, директор фермерського господарства «Ярослав-2005» Микола СЛИНЬКО, начальник відділу культури і туризму Білопільської районної державної адміністрації Світлана ЛУКОВА.

Завітали на гостину до павлівців також депутат Білопільської районної ради, голова районного осередку партії «Батьківщина» Валерій ЛЮТИЙ, Гуринівський сільський голова Іван ГЛУШКО, Ободівський сільський голова Віктор ВАСИЛЕГА, Іскрисківщинський сільський голова Юрій БУБЄРОВ, директор фермерського господарства «Номировський» Микола НОМИРОВСЬКИЙ, директор фермерського господарства «Князівське» Іван ХУДІН, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Довіра 06» Григорій ЯРУТА, директор районного FM - радіо «Вир» Надія САЗОНОВА та головний редактор Білопільської газети «Медіа-плюс» Тетяна КУКСА.

Почесними грамотами Сумської обласної ради, голови Білопільської районної державної адміністрації та Білопільської районної ради були нагороджені кращі працівники села та сільгосппідприємств.

На святі цього дня також вітали учасників бойових дій на сході України та їх родини, воїнів-інтернаціоналістів, військових Збройних сил України, старожилів та наймолодшого жителя села, матерів-героїнь, подружжя, які у цьому році відсвяткували «золоті весілля», активних громадських діячів та вправних кухарів.

Понад три години тривав святковий концерт підготовлений аматорськими колективами Павлівського, Річківського та Рижівського будинків культури.

Кожен, хто завітав цього дня на Павлівське свято, знайшов розвагу до душі. Одні насолоджувалися яскравою концертною програмою, інші пригощалися українською юшкою та кулішем в куренях, а дітлахи із задоволенням бавилися на ігровому майданчику та дитячих атракціонах.

Справжнім подарунком до свята жителям села Павлівка став виступ професійних виконавців сучасної української естради з м. Суми. А завершилося святкування пізно ввечері молодіжною дискотекою.