Районна газета

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА "МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК"

Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням з питань молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Мета тренінгу: Сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики. Детальна інформація про Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»: http://youth-worker.org.ua/about/training-levels/basic-training/ 

В рамках Програми оголошується конкурс на участь у Базовому тренінгу з Сумської обл. 07-10 грудня 2017 року. Завдання тренінгу:

– Забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики; – Налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;

– Надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника. До участі у конкурсі запрошуються:

– лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;

– державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; – працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

У рамках Програми оголошується конкурс на участь у 3-денному базовому тренінгу. Програма складається з трьох модулів: Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота. Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики. Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді. Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника. Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи. Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

До участі запрошуються представники з Сумської області! Місце проведення: м. Суми. Учасники на період тренінгу забезпечуються харчуванням та місцем проживання. Витрати на проїзд покриваються організаторами заходу за умови надання ОРИГІНАЛІВ КВИТКІВ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ. По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник». ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ Кінцевий термін подання заявок – 12:00, 30 листопада 2017 року. Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 2 грудня 2017 року. Контактна особа: Оксана Мальченко тел: (066) 0588303, e-mail: moc.liamg@soe.oknehclam Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу. Долучайтесь до групи «Молодіжний Працівник» на Facebook: https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/

- Матеріал взятий з ресурсу «Навчальна програма «Молодіжний працівник»» ©2014-2017 www.youth-worker.org.ua