Районна газета

ЩОДО ВКЛЮЧЕННЯ ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПІВДЕНЬ – КУРОРТ – СЕРВІС» ДО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НА 2019 РІК

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» Управлінням соціального захисту населення прийнято рішення, щодо включення ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації на 2019 рік

Санаторій «Орізонт» знаходиться за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1-а. Розташований в центрі курорту Сергіївка. Територія санаторію складає 5,7 га і включає в себе парк, поле для міні-футболу, дві волейбольні та баскетбольний майданчик та автостоянку.

Послуги із психологічної реабілітації ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» надає відповідно до статутних документів для юридичних осіб, одним з основних видів економічної діяльності якого є діяльність психоаналітиків, психологів і психотерапевтів.

Рівень кваліфікації всіх фахівців, які надають послуги підтверджений документами про освіту державного зразка, стаж практичної роботи більше 2 років.

Послуги з психологічної реабілітації на базі санаторію «Орізонт» передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування, психологічну діагностику, підбір методик психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

План психологічної реабілітації також передбачає участь у культмасових заходах, безкоштовного відвідування кінозалу двічі на тиждень, поїздки на екскурсії.

Умови проживання: розміщення в 2, 3, 4-місних кімнатах з усіма зручностями ( умивальник, туалет, ванна або душова кабінка, ліжко, при ліжкова тумба, стіл, шафа, стільці, графин зі склянкою, телевізор, холодильник). Забезпечення цілодобовим холодним водопостачанням та гарячим водопостачанням за графіком. Наявність безкоштовного безпровідного доступу до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi у номерах.

Умови харчування: кратність прийому їжі – 5 разів на день (сніданок, обід, полуденок, вечеря, перед сном – кефір). Завжди свіжі овочі, фрукти, різноманітні соки.

За більш детальною інформацією звертайтеся до районного Управління соціального захисту населення за адресою м. Білопілля, вул. Сумська, 9, каб. №3, тел. 9-25-96.