Районна газета

ЩОДО ВКЛЮЧЕННЯ ТОВ «САНАТОРІЙ «ТОКАРІ» ДО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НА 2019 РІК

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» Управлінням соціального захисту населення прийнято рішення щодо включення ТОВ «Санаторій «Токарі» до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації на 2019 рік

Санаторій «Токарі» знаходиться за адресою: Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96. Розташований у сосновому лісі.

Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними програмами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Спеціалісти, які залучаються до надання послуг із психологічної реабілітації, мають належний рівень знань і навичок, кваліфікаційний рівень яких відповідає вимогам, зазначеним у довідниках кваліфікаційних характеристик професій працівників та затверджених закладом посадових інструкцій.

Умови харчування: кратність прийому їжі 4-ри разове на добу. Страви готуються відповідно до технологічних карток, що складені згідно збірників рецептур блюд та кулінарних виробів, з врахуванням вимог нормативних документів. При складанні меню враховані добові норми харчування.

Умови проживання: розміщення у 2-місних номерах з усіма зручностями. Номери забезпечені санітарними умовами для підтримання особистої гігієни з цілодобовим холодним та гарячим водопостачанням. У кожному номері телевізор та холодильник.

Для відпочиваючих регулярно організовується виїзні екскурсії за різними маршрутами. На березі р. Псел, санаторій має обладнаний пляж, човнову станцію з прокатом човнів та катамаранів. До санаторію запрошуються творчі колективи із тематичними концертними програмами.

За більш детальною інформацією звертайтеся до районного Управління соціального захисту населення за адресою: м. Білопілля, вул. Сумська, 9, каб. №3, тел. 9-25-96.