Районна газета

НАРАДА З СУБ’ЄКТАМИ ПОДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ВИБОРЦІВ

Керівнику апарату Білопільської районної державної адміністрації Юрій ВАСИЛЬЧЕНКО провів нараду з суб’єктами подання відомостей про виборців

В ході наради керівникам відповідних районних територіальних органів, закладів та установ доведено терміни та періоди подання до відділу ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців для складання попередніх та уточнених списків виборців для проведення проміжних виборів депутата Павлівської сільської ради 3 червня 2018 року.

Крім того, проведено аналіз якості відомостей про виборців, наданих для періодичного поновлення Державного реєстру виборців за І квартал 2018 року.

Керівник апарату Білопільської районної державної адміністрації наголосив на необхідності своєчасного подання відомостей про виборців для складання списків виборців для проведення проміжних виборів депутата Павлівської сільської ради 3 червня 2018 року та зазначив, що від якості відомостей про виборців, які надаються до відділу ведення Державного реєстру виборців, залежить і якість списків виборців. Лише злагоджена робота всіх суб’єктів, задіяних у цьому процесі, надасть позитивний результат.