Районна газета

СПІЛЬНА РОБОТА НАДАСТЬ ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

При керівнику апарату Білопільської районної державної адміністрації Юрію ВАСИЛЬЧЕНКУ відбулася нарада з відповідальними особами органів реєстрації сільських, селищних, міських рад

В ході наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Людмила ЧЕРЕДНИЧЕНКО озвучила проблемні питання, які виникають при підготовці відомостей про виборців, визначених статтею 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», та надала рекомендації по їх вирішенню.

Керівником апарату Білопільської районної державної адміністрації зазначено, що органи реєстрації повинні забезпечити подання якісних та достовірних відомостей про виборців для періодичного поновлення Реєстру, сприяти відділу ведення Реєстру та вживати всі можливі заходи щодо уточнення відомостей про виборців. Особливу увагу необхідно приділяти повноті включення до подань відомостей про громадян України, яким виповниться 18 років, щоб забезпечити їх своєчасне включення до списків виборців та надати можливість голосування. Лише спільна робота може надати позитивний результат та забезпечити підготовку якісних списків виборців.