Районна газета

ЗАХИСТИ СЕБЕ — ПРАЦЮЙ ЛЕГАЛЬНО!

Білопільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що відповідно до законодавства право громадян на соціальний захист у нашій державі гарантовано Конституцією України та врегульовано законодавством про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

Розмір пенсії за віком в солідарній системі залежить від величини страхового стажу і розміру заробітної плати, з якої сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України. До страхового стажу для обчислення розміру пенсії включаються періоди, за які щомісяця й у повному обсязі сплачені страхові внески до Пенсійного фонду у розмірі не менше мінімального страхового внеску, обчисленого з мінімальної заробітної плати.

Нажаль, чимало роботодавців  ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують найманих працівників працювати не невелику заробітну плату, а часом і зовсім офіційно не нараховують її, бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат. Видають працівникам зарплату “в конвертах”. У цьому випадку мова йде про “тіньові” заробітки, з яких не сплачуються податки і не здійснюється відрахування до Пенсійного фонду та інших фондів соціального страхування. В результаті, погодившись на одержання зарплати “в конверті”, більшість людей не задумуються, що свідомо обкрадають самі себе.

На перший погляд, здається, що ж тут поганого: вигідно як для роботодавця, так і для працівника. Адже, перший не платить податки, а другий — отримує гідну суму заробітку. Насправді ця вигода зовсім примарна. Працівник, який одержує зарплату неофіційно, цілком беззахисний перед роботодавцем. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні, можна одержати однозначний програш у майбутньому. Оскільки, звернувшись за захистом своїх прав до будь-якої інстанції, працівник не буде мати жодних доказів підтвердження розміру заробітної плати, яку він фактично одержав.

Одержуючи зарплату “в конверті”, працівник теж здійснює серйозне правопорушення  - фактично він сприяє роботодавцю порушувати трудове законодавство та позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому, бо низька заробітна плата дає низький коефіцієнт заробітку, який враховується при обчисленні пенсії.

Шановні наймані працівники! Якщо роботодавець віддає Вам зарплату “в конверті” без оформлення трудового договору, без внесення відповідного запису про роботу в трудову книжку, якщо нарахована заробітна плата у відомості менша, ніж вміст “у конверті”, Вас обкрадають!

Не думайте, що для Вас це не має значення! Знайте, що через Вашу мовчазну згоду Ви втрачаєте:

 офіційну місячну зарплату, виходячи з якої буде призначатися трудова пенсія;

суму допомоги по тимчасовій непрацездатності в зв'язку з хворобою, а жінки — ще й допомогу по вагітності і пологах;

допомогу по безробіттю та інші соціальні виплати, розмір яких залежить від середньомісячного заробітку.

Думати, що все це “не про Вас” - велика помилка! Тож задумайтеся над своїм майбутнім, заздалегідь подбайте про гідний розмір Вашої пенсії!

Перший заступник

начальника управління                                                  Ольга МАКАРЕНКО