Районна газета

КОНТРОЛЮЙ СВІЙ СТАЖ ТА РОЗМІР ПЕНСІЇ - УВІМКНИ SMS!

Одним із стратегічних кроків наближення сучасних послуг Пенсійного фонду України до їх отримувачів є послуга СМС - інформування, зокрема, стосовно розміру пенсії та її перерахунку, а для працюючих осіб - доступне отримання інформації про сплату внесків та страховий стаж з 01.01.2004 року

Підключити таку послугу можна двома способами: особисто звернутися до територіального управління Фонду для надання заяви - згоди на отримання повідомлень або налаштувати сервіс СМС - інформування самостійно, за допомогою наступної інструкції:

1. Активують дану послугу на Веб-порталі Пенсійного фонду України. Для цього необхідно здійснити вхід до особистого кабінету за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

2. У верхньому меню сайту потрібно відкрити “Налаштування”, потім  - “Дистанційне інформування” та поставити згоду на отримання СМС - повідомлень від ПФУ та вказати номер мобільного телефону.

3. У полі нижче вводять ЕЦП та пароль до нього, натискаючи при цьому кнопку “Зберегти”.

4. Після цього, СМС - інформування від ПФУ буде налаштовано, а протягом декількох хвилин на телефон надійде СМС- повідомлення про підтвердження реєстрації.

За детальною інформацією можна звернутися до Білопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за адресою: м. Білопілля, вул. Макаренка, буд.7, тел.: (05443) 90773.

Перший заступник начальника

Білопільського об’єднаного управління

ПФУ Сумської області                                                    Ольга МАКАРЕНКО